Avatarul este 250x400 . Va rog sa respectati aceasta dimensiune.

Regulile, plot-ul si linkurile spre editarea profilului le veti gasi in bara de sus.

Face claim-ul se va gasi la inregistrare.

Pentru orice schimbare de: face claim, nume, renuntare la personaj se va face in topicul de la Scrisori catre editor.

House points

000
Gryffindor hourglass
090
Slytherin hourglass
000
Ravenclaw hourglass
000
Hufflepuff hourglass
The staff!.

Pages: (2) 1 2  ( Go to first unread post )
Add Reply
New Topic
New Poll

Call to arms, privat.
Christian Mikaelson
 Posted: Apr 17 2015, 03:45 PM
miha
has 11 posts
25
pur
-
caine
-
phoenix
with Ella

-De acest detaliu cu joaca voi avea eu grija..stai linistita ca nu trebuie sa te gandesti atat de mult la asta,micuto. I-am muscat buzele jucandu-ma din nou cu degetele pe spatele ei si coborand incet pe fund.Am prins-o si ma lipit-o mai mult de mine,acum puteam sa ii simt fiecare particica a corpului.Am inceput sa ii sarut gatul jucandu-ma cu limba,dar si cu buzele pe acesta.Mi se parea miriic sa fac asta,simteam cum o excita si in acelasi timp ma excita si pe mine starea pe care o avea ea.Voiam sa o fac sa fie a mea imediat,dar stiam ca trebuie sa am rabdare..ceva imi spunea ca la mijloc e ceva necurat.
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Ella Mikaelson
 Posted: Apr 17 2015, 03:48 PM
Queen of hell
has 10 posts
23
pur
-
caine
-
ordin
Christian's whife

M-am facut mai comoda deasupra lui, lasandu-mi capul usor pe spate, gemandu-i in ureche numele doar sa il provoc mai mult. Era cred ca, prima data cand il vedeam atat de tandru si rabdator .
Ne mai sarutasem noi, dar devenea badaran si ma scotea din sarite, de aceea nici nu ajunsesem undeva pana acum. Imi musc buza inferioara destul de tare, incat sa icnesc si sa ma frec lent de el, desi in prima faza nu asta a fost intentia mea.
Acum pur si simplu nu mai conta. M-am rasucit din nou, fiind Christian deasupra lui si l-am sarutat apasat punandu-mi un picior pe dupa talia lui.
PM
^
Christian Mikaelson
 Posted: Apr 17 2015, 04:07 PM
miha
has 11 posts
25
pur
-
caine
-
phoenix
with Ella

Eram ferm convins ca ii va placea tot ceea ce fac deoarece ma puteam numi un expert in acest domeniu,nimeni nu ma putea intrece deloc.Mi-am muscat buzele cand am observat cum se freca asa lent de mine,ma excita mai rau chestia asta dar cred ca isi dadea seama.Mi-am dus incet mana in jos jucandu-ma cu degetele pe chilotii ei.Mi-am muscat grav buzele simtind cum tot corpul ei pur si simplu frigea,ma excita extrem de rau acest lucru.Mi-ma bagat mana in chiloteii ei atingand-o usor si excitant.
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Ella Mikaelson
 Posted: Apr 17 2015, 04:11 PM
Queen of hell
has 10 posts
23
pur
-
caine
-
ordin
Christian's whife

Mi-am arcuit brusc spatele, bagandu-mi unghile in cearceaful alb si imi muscam usor buzele. Cand degetele lui ajunsera la acea zona a mea fierbinte, am simtit cum totul se pierde in jurul meu si doar el mai era prezent.
Ma facea sa ma simt excelent, dorind sa simt mai mult de atat, facandu-ma sa vreau sa tip de placere doar din cauza lui.
Am scapat un ,, ahh " prelung, in timp ce palma mea se aseza pe spatele lui, bagandu-mi astfel si unghile in omoplatii acestuia, miscandu-mi la fel de lent soldurile.
Era ciudat, dar placut totodata facandu-ma sa imi pierd cu usurinta mintile.
PM
^
Christian Mikaelson
 Posted: Apr 18 2015, 01:56 AM
miha
has 11 posts
25
pur
-
caine
-
phoenix
with Ella

Stiam ca o puteam aduce in acest moment de extaz deoarece eram un expert si am bagat o gramada de femei in patul meu,dar trebuie sa recunosc ca nu mai faceam cu nimeni asa cum i faceam cu ea..era ceva unic pentru mine,dar simteam ca si pentru ea era ceva nou..imi puteam da seama cu usurinta cand o tipa era virgina si nu stia nimic despre acest lucru.Mi-am muscat buzele jucandu-ma mai mult in acea zona in care ma facea sa ma simt excelent.
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Topic Options
Pages: (2) 1 2 
Add Reply
New Topic
New Poll

exclusively skinned for echoes of war
cbox