Avatarul este 250x400 . Va rog sa respectati aceasta dimensiune.

Regulile, plot-ul si linkurile spre editarea profilului le veti gasi in bara de sus.

Face claim-ul se va gasi la inregistrare.

Pentru orice schimbare de: face claim, nume, renuntare la personaj se va face in topicul de la Scrisori catre editor.

House points

000
Gryffindor hourglass
090
Slytherin hourglass
000
Ravenclaw hourglass
000
Hufflepuff hourglass
The staff!.

Pages: (2) 1 2  ( Go to first unread post )
Add Reply
New Topic
New Poll

Call to arms, privat.
Ella Mikaelson
 Posted: Apr 15 2015, 02:35 PM
Queen of hell
has 10 posts
23
pur
-
caine
-
ordin
Christian's whife

Am incheiat si ultimul curs, mai repede dupa ce am primit o scrisoare de la Christian ca vine la Hogwarts pentru urmatoarele zile. Nu stiam exact ce mai vrea acum, iar faptul ca el sustinea ca nu vrea nimic, decat sa nu dea de banuit la minister ca casatoria noastra este falsa, sigur mai ascundea ceva.
Imi trec limba peste buze, imbracata intr-o rochita neagra si cizmele cu toc cui ma indrept spre lac, unde il vad asezat pe iarba. Mereu ne prefaceam atat de bine ca suntem cel mai fericit cuplu, desi totul era o minciuna handicapata, care parea mai reala decat era defapt.
Merg spre el, asezandu-ma langa acesta pe iarba si sarutadu-l apasat.
-Mi-ai lipsit. spun pe un ton placut, dar plin de minciuna.
PM
^
Christian Mikaelson
 Posted: Apr 15 2015, 02:41 PM
miha
has 11 posts
25
pur
-
caine
-
phoenix
with Ella

I-am trimis Ellei o scrisoara ca voi veni la Hogwarts deoarece aveam cateva probleme de rezolvat,dar nu voiam sa ii dau ei prea multe explicatii..lucrurile intre mine si ea au fost tot timpul de fatada si nu se vor schimba niciodata deoarece nici eu,insa nici ea nu vrea.Mi-am muscat buzele uitandu-ma in departare.Am zambil fals in momentul in care am vazut-o,nu trebuia sa isi dea nimeni seama ca noi doi sunt doar doi rivali care nu au nimic in comun ci doar o casnicie deloc atractiva.I-am prins mana sarutandu-i buzele.
-Si tu mi-ai lipsit,draga mea. am facut o pauza uitandu-ma in departare. Ce ai mai facut in ultimul timp?
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Ella Mikaelson
 Posted: Apr 15 2015, 02:46 PM
Queen of hell
has 10 posts
23
pur
-
caine
-
ordin
Christian's whife

-Ca deobicei. Ma ocup de elevi si ajung franta in camera. Ce s-a intamplat defapt? intreb apropiindu-ma mai mult de el, incat sa nu auda nimeni altcineva.
Era clar ca vroia ceva mai mult din moment ce era aici si dupa cum incepuse, mai mult ca sigur va iesi cu scandal si toate cele.
-Putem merge intr-un loc mai privat? Nu vii tu aici doar de dragul de a ma vedea. ii sopti la ureche ridicandu-se astfel si facandu-i semn sa o urmeze. Stia unde ar putea merge ca sa fie singuri si putand sa urle unul la celalat pana raman fara voce.
PM
^
Christian Mikaelson
 Posted: Apr 15 2015, 02:53 PM
miha
has 11 posts
25
pur
-
caine
-
phoenix
with Ella

Mie imi placea sa iau lucrurile calm deoarece stiam ca uneori o deranja acest lucru,ba chiar o scotea din sarite.Am zambit muscandu-mi buzele cand am auzit curiozitatile ei.Mi-am dat ochii peste cap ridicadu-ma de acolo si urmarind-o..voia cu orice pret sa vada de ce am vrut eu sa vin aici,curiozitatea ei imi placea.In cateva secunde am ajuns intr-un loc "interzis" unde nimeni nu ne auzea..era totul perfect.
-Ce faci tu pe aici?Din cate am inteles iti faci de cap cu unii oameni. Imi pastram calmul..trebuia sa o iau cumva ca sa duc lucrurile in directia pe care o vreau eu.
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Ella Mikaelson
 Posted: Apr 15 2015, 03:00 PM
Queen of hell
has 10 posts
23
pur
-
caine
-
ordin
Christian's whife

Ne aflam pe partea cealalta de lac, care ne ferea de toata lumea. Era partea interzisa, in care elevii nu stiau cum sa ajunga si nici nu ne vedea, ceea ce era ok. Il privesc pe Christian, cand il aud simtind cum ma apuca draci.
-De unde ai mai scos prostia asta? Stii bine ca nu e adevarat. marai aproape instant vrand sa sar la jugulara acestuia.
Puteam fi extrem de a dracu, atunci cand era nevoie ca si in cazul de fata, mai ales ca nu suportam ca cineva sa scoata tampenii de genul, care nici macar nu erau adevarate.
- Chiar crezi ca imi arde sa imi fac de cap dupa ce am parte de elevi la greu care sunt dificili si profesori ce ma scot din sarite? intreb curioasa si nervoasa totodata.
PM
^
Christian Mikaelson
 Posted: Apr 17 2015, 04:13 AM
miha
has 11 posts
25
pur
-
caine
-
phoenix
with Ella

-Am tot dreptul sa te avertizez deoarece nu am de gand sa ma faci de tot rasul pe aici..prefer sa imi spui ca sa stiu cu cine am de aface.Nu stiu daca tie ti se pare ca glumesc,dar in acest moment nu am chef de cearta...doar ti-am explicat ce mi-au auzit mie urechile si te-am avertizat.Daca o sa mai aud inca o data acest lucru..noi doi am terminat-o definitiv. I-am spus dur uitandu-ma la ea.Nu aveam de gand sa imi calc demnitatea in picioare asa cum o faceau alti barbati de pe aici.Mi-am muscat buzele jucandu-ma cu parul ei care era in toate directiile,incercam sa o fac sa se relaxeze.
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Ella Mikaelson
 Posted: Apr 17 2015, 04:25 AM
Queen of hell
has 10 posts
23
pur
-
caine
-
ordin
Christian's whife

-Il ai pe dracu bine? Ti se pare ca sunt genu care se dostreaza cu altii? Intreb aproape izbucnind nervoasa.
Ma irita felul in care, el punea lucrurile, desi erau total deplasate si neadevarate.
-Nu sunt tu, sa fiu cu altele cand am un sot acasa. I-o tranti.
Normal ca stia. Era imposibil sa nu afle detaliile acestea, cand lui chiar nu ii pasa de nimeni si nimic.
Ii dadu peste mana, privindu-l urat.
-Daca preferi sa crezi toate prostiile, atunci nu trebuia sa vii. Realizezi faptu ca nu am de ce sa te mint nu? Chiar nu as avea nimic de castigat si nu ma cobor la un nivel atat de josnic ca sa am placere. Spun, gesticuland .
PM
^
Christian Mikaelson
 Posted: Apr 17 2015, 02:20 PM
miha
has 11 posts
25
pur
-
caine
-
phoenix
with Ella

-Hai sa iti spun eu cum sta treaba,doamna Ella.In primul rand eu nu pot sa stau cu cineva care vad ca nu imi ofera o placere..eu ti-am spus de mai mult timp ca daca imi oferi ceva..eu o sa iti fiu alaturi si nu o sa ma mai joc cu alte tipe asa cum faceam deobicei.Daca nu imi oferi nimic..nu te astepta sa primesti ceva deosebit in schimb. Mi-am muscat buzele abtinandu-ma sa mai zic anumite lucruri..sa ajung la lucruri care eram convinsa ca o vor deranja.Mi-am muscat buzele ridicandu-i barbia ca sa o pot privi mai bine in ochi.Imi placea sa vad mimica fetei atunci cand ma certa cu cineva deoarece puteam vedea faptul daca ma minte,daca o deranjeaza ceva.Mi-am lins usor buzele jucandu-ma cu degetele pe obrazul ei.
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Ella Mikaelson
 Posted: Apr 17 2015, 02:25 PM
Queen of hell
has 10 posts
23
pur
-
caine
-
ordin
Christian's whife

Simteam cum imi venea sa il blestem si ma abtineam cu greu sa nu o fac. Chiar se astepta sa sar asa pur si simplu ca el dorea asta? Ha! Buna gluma. Ma abtin sa nu scap niste injuraturi destul de colorate privindu-l la randul meu in ochi. Defapt, ii sustineam privirea cu usurinta, pentru ca nu minteam si atunci nu aveam de ce sa ma ascund.
- Te-ai gandit cumva, ca poate nu meriti? il intreb, schimband brusc tactica.
Aveam o voace moale si chiar relaxata ca si cum nu facea decat sa imi ofere placere acest subiect.
Ma calmez astfel din gesticulat si soptesc ceva, ajungand in dormitorul meu din turnul profesorilor. Ma indepartez de acesta, dezbracandu-ma pana la lenjerie si privindu-l.
-Ma vrei? Demonstreaza.

" outfit "
PM
^
Christian Mikaelson
 Posted: Apr 17 2015, 02:43 PM
miha
has 11 posts
25
pur
-
caine
-
phoenix
with Ella

Eu,trebuia sa ii demonstrez acestei tipe care se presupunea ca era sotia mea..ca o vreau langa mine epntru tot restul vietii..poate ca exageram cu tot restul vietii mele deoarece niciodata nu o sa am o femeie mereu..ma plictiseam prea repede si simtea nevoie tot timpul de ceva nou.Am inghitit in sec uitandu-ma la acesta de sus pana jos..simteam cum ramaneam fara respiratie.Mi-am lins buzele muscandu-le.Mi-am dat sacou jos si camasa sarutandu-i buzele destul de apasat.Mi-am bagat mainile in parul sau jucandu-ma cu cateva suvite de par.
-Chiar daca nu ti-am spus niciodata..sa stii ca esti foarte,foarte frumoasa. I-am sarutat fruntea plimbandu-mi degetele pe mainile sale,observam cum tremura.
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Ella Mikaelson
 Posted: Apr 17 2015, 02:48 PM
Queen of hell
has 10 posts
23
pur
-
caine
-
ordin
Christian's whife

Am zambit in coltul gurii cand am observat felul in care ma privea si reactiona. Stiam ca, atunci cand isi musca buzele in halul acela adora cum ma vede imbracata, sau in cazul de fata dezbracata.
I-am raspuns la sarutul acela apasat, impngandu-l mai apoi pe suprafata patului si lasandu-ma deasupra lui privindu-l in ochi. Totusi, atingerile lui aveau un efect imens asupra mea.
-Asta nu te ajuta, iubire. ii soptesc la ureche.
Incep sa ma joc cu lobul acestuia, muscandu-l in acel mod excitant si placut, in timp ce unghile mele se plimbau lent pe pieptul sau gol. Arata demential si chiar era greu sa ramai cu mintea limpede cand il vedeai pe jumatate gol si atat de bun.
Imi apropii buzele de ale lui, dar inca nu il sarut privindu-l doar si abia atingandu-i buzele cu ale mele, dorind sa il provoc .
PM
^
Christian Mikaelson
 Posted: Apr 17 2015, 03:04 PM
miha
has 11 posts
25
pur
-
caine
-
phoenix
with Ella

Simteam cum o provocam destul de rau..imi placea acest lucru,dar si ei ii placea extrem de mult.Mi-am lasat capul pe spate incepand sa ma joc cu mainile pe spatele sau si coborand usor pe fundul acesteia.I l-am strans tare muscandu-i buza de jos.
-Stiu ca nu ma ajuta acest lucru deloc,doar ca eu ti-am zis ceea ce vad..vad o minunatie de fata care a devenit sotia mea. Am dat usor cu limba peste buzele ei.Am facut in asa fel incat sa vin eu deasupra ei.I-am sarutat buzele coborand usor pe gatul acesteia si jucandu-ma cu limba,facand diverse cerculete.Am muscat-o incet de sfarc uitandu-ma la aceasta sa ii vad reactia,eram sigur ca ii place tot ceea ce ii faceam aici.
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Ella Mikaelson
 Posted: Apr 17 2015, 03:09 PM
Queen of hell
has 10 posts
23
pur
-
caine
-
ordin
Christian's whife

-Deja exagerezi. ii spun in soapta.
Icnesc, trezindu-ma cu el deasupra mea si imi las capul pe spate, muscandu-mi buza inferioara. Doamne, stia ce sa faca nu gluma si era nevoie de doar cateva atingeri, pentru a ma face sa vreau mai mult.
Chiar daca pentru el, era doar un mod de a ma baga in pat, cum eram casatoriti de vreo doi ani si niciodata nu ma culcasem cu el din motive prostesti, dar pe care Christian mereu le inghitise, acum nu mai aveam scapare.
Icnesc ceva mai puternic, lasandu-mi capul pe spate si inchizandu-mi ochii pentru cateva clipe simtind cum caldura imi cuprindea intreg corpul si eram gata sa rup hainele de pe el, daca era nevoie.
PM
^
Christian Mikaelson
 Posted: Apr 17 2015, 03:24 PM
miha
has 11 posts
25
pur
-
caine
-
phoenix
with Ella

Eram capabil de o gramada de lucruri pe care puteam sa le fac..habar nu avea ea de cate lucruri eram capabil.Mi-am muscat buzele vazand cata placere simte si ca vrea din ce in ce mai mult,doar ca eu ii ofeream totul treptat.Nu imi placea sa bag asa repede o femeie in pat..imi placea sa o iau usurel si sa ma atraga.I-am muscat lobul urechii dandu-i cu limba peste el.Mi-am bagat mainile in parul ei strangand-o incet,nu puteam sa ma mai abtin mult,dar acest lucru ma excita mai rau daca asteptam.Bineinteles ca nu puteam sa mai astept cateva ore deoarece mi se duce placerea.I-am atins din nou sanii lipindu-i corpul de mine.
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Ella Mikaelson
 Posted: Apr 17 2015, 03:31 PM
Queen of hell
has 10 posts
23
pur
-
caine
-
ordin
Christian's whife

Simteam placere din ce in ce mai mare si puternica, facandu-mi corpul sa se incalzeasca mai mult.
Ma intorc, fiind iar deasupra lui. Il sarut apasat, desfacandu-i blugii si dezbracandu-l cu totul, lipindu-mi mai bine corpul de al sau. Era un mic detaliu, pe care Christian nu il stia, dar speram ca totusi se va prinde inainte sa faca o prostie si sa ma termine psihic cu totul.
-Putem sa ne jucam asa, toata seara ii soptesc la ureche, dandu-i de inteles ca intr-un final se va duce dracului placerea amandurora, dar o mai lungeam extrem de mult.
Dar, spre deosebire de el eu stiam cum sa imi tin in frau orice sentiment, sa nu ii arat ca vreau mai mult si ca , sunt inca virgina.
PM
^
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Topic Options
Pages: (2) 1 2 
Add Reply
New Topic
New Poll

exclusively skinned for echoes of war
cbox