Avatarul este 250x400 . Va rog sa respectati aceasta dimensiune.

Regulile, plot-ul si linkurile spre editarea profilului le veti gasi in bara de sus.

Face claim-ul se va gasi la inregistrare.

Pentru orice schimbare de: face claim, nume, renuntare la personaj se va face in topicul de la Scrisori catre editor.

House points

000
Gryffindor hourglass
090
Slytherin hourglass
000
Ravenclaw hourglass
000
Hufflepuff hourglass
The staff!.

Pages: (3) 1 2 3  ( Go to first unread post )
Add Reply
New Topic
New Poll

Six degrees of separation, privat
Ivanna Willems
 Posted: Apr 13 2015, 06:31 PM
Queen of hell
has 23 posts
17
pur
VII
tigru siberian"Blaze"
I wasn't tryng to kill myself. I was sad.
devoratori
fucked up

Nu stiu daca l-a afectat vreo potiune, sau el chiar realizeaza ca e cu o eleva. Adevaru e, ca nici nu imi pasa ca e profesor, atata timp cat simt placere si atractia e reciproca.
Icnesc uimita, cand ma ridica atat de brusc, fortandu-ma sa ii inconjor talia cu picioarele si il privesc in ochi, degetele mele atingandu-i fin obrazul.
-Nu iti va pasa, nici cand ma voi certa cu tine, pentru un lucru care defapt nu merita?intreb, muscandu-mi buza usor. E amuzant cum mereu ajungem sa ne sarutam intr-o baie.
Continui razand si ma relaxez, in sfarsit in bratele lui. Parea prea normal sa ma aflu acolo si nimic nu imi putea schimba gandirea.

--------------------
For everything is a reason.
user posted imageuser posted imageuser posted image
PM
^
Nicholas Evans
 Posted: Apr 13 2015, 06:44 PM
Nicoleta
has 21 posts
27
Pure blood
_
_
I'm gonna love you until you hate me
Ordinul Phoenix
Single

-Nu o sa Îmi pese nici daca o sa ne certam din simplu fapt ca am last un pix pe jos .
Ii soptesc si o strang mai tare in brate lăsându-mi capul pe umărul ei. Nu stiu ce naiba imi face dar ce simt pentru ea e prea puternic.
O las usor pe picioarele ei si ii mângâi fata, e atât de frumoasa încat rămân fara aer. Ii zâmbesc si ma desprind de ea de tot .
-Am.încercat sa.ignor ce simt pentru tine , pentru ca esti eleva mea si pentru ca e gresit . Dar nu pot sa.iti rezist .

--------------------
Nu o iubeam pentru felul in care dansa cu ingerii mei ci pentru felul in care sunetul vocii ei imi putea linisti demonii.
PM
^
Ivanna Willems
 Posted: Apr 14 2015, 04:16 PM
Queen of hell
has 23 posts
17
pur
VII
tigru siberian"Blaze"
devoratori
fucked up

Zambesc cand il aud si imi rezem fruntea de a sa.
- Nu o sa iti pese nici cand o sa iti fac scandal fara motiv? Nici cand o sa izbucnesc din ceva de defapt nu are nici o noima? intreb curioasa.
Nimeni nu rezista mult cu o bipolara. Si ii intelegeam. Aveam reactii iesite din comun chiar daca incercam sa parem cat mai normali nu eram.
Si era atat de simplu sa gasesti un motiv, ca celalat sa fie vinovat. Imi trec limba peste buze si ii mangai obrazul.
- In mai putin de un an, voi fi tipa care a absolvit Hogwarts-ul si a innebunit pe toata lumea. spun zambind usor.
Preferam sa fiu vazuta asa, in loc de nebuna care si-a blestemat colegii, cand acestia defapt nu aveau nici o vina.

--------------------
PM
^
Nicholas Evans
 Posted: Apr 14 2015, 05:38 PM
Nicoleta
has 21 posts
27
Pure blood
_
_
Ordinul Phoenix
Single

-Sa vedem dacă o sa faci o cearta și din prea mult sex.
Îi șoptesc la ureche și încep sa ma joc cu lobul ei. Imi sprijin apoi fruntea de a ei. Încă suntem în Baia plangacioasei și dacă apare o sa fie grav. Ar împrăștia vestea la fel de repede cum se misca hotoaica la vajthat.
O prind de talie și o ajut sa meargă pana la hol apoi ma întorc către ea. Coridorul es încă gol asa ca profit și o mai sărut odată.
-Trebuie sa avem grija ivanna. Nimeni nu trebuie sa stie! Acum fugi în clasa vin si eu imediat.
Îi sărut fruntea și o las sa plece spre clasa.

--------------------
Nu o iubeam pentru felul in care dansa cu ingerii mei ci pentru felul in care sunetul vocii ei imi putea linisti demonii.
PM
^
Ivanna Willems
 Posted: Apr 14 2015, 05:44 PM
Queen of hell
has 23 posts
17
pur
VII
tigru siberian"Blaze"
devoratori
fucked up

Cand il aud, simt niste fiori in intreg corpul.
-Oh, asta nu cred ca va isca vreodata, o cearta. Spun amuzata.
Imi trec limba peste buze si ma prind de el, iesind din baie. Ii raspund la acel sarut fin si scurt, vrand bineinteles mai mult.
-Haide, nu mai fii asa crispat si gandeste-te cat de incitat e totul. Ii spun.
Bineinteles nu ma pot abtine si ma lipesc cu spatele de pieptul sau puternic, prinzandu-l de maini.
Una din mainile lui, ajunge le sanul meu si cealalta foarte aproape de zona mea fierbinte.
-Habar nu ai, cat ma excita. Spun pe un ton aproape gemut, vrand bineinteles sa il provoc.

--------------------
PM
^
Nicholas Evans
 Posted: Apr 14 2015, 06:00 PM
Nicoleta
has 21 posts
27
Pure blood
_
_
Ordinul Phoenix
Single

Oh doamne fata asta și-a pus în cap sa ma omoare la propriu. Suntem în coridor pentru Dumnezeu și ne poate vedea oricine.
O strâng puțin de san și o sărut doar asa ca sa o atât și eu pe ea, sa vadă cum e sa fie atatata.
Imi dezlipesc mâinile de pe ea și ok fac cu ochiul. Acum tot ce trebuie este sa o gonesc în clasa aia blestemata înainte sa i-o trag rezemata de perete.
-Du-te acum în clasa. Te aștept diseară la mine în camera prințesa.
Îi fac cu ochiul și de data asta eu ma depărtez de sa a ca sa nu mai poată sa imi facă nimic care sa om stârnească pe jr. Chiar n-am nevoie de o erectie în fata elevilor.

--------------------
PM
^
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Topic Options
Pages: (3) 1 2 3 
Add Reply
New Topic
New Poll

exclusively skinned for echoes of war
cbox