Avatarul este 250x400 . Va rog sa respectati aceasta dimensiune.

Regulile, plot-ul si linkurile spre editarea profilului le veti gasi in bara de sus.

Face claim-ul se va gasi la inregistrare.

Pentru orice schimbare de: face claim, nume, renuntare la personaj se va face in topicul de la Scrisori catre editor.

House points

000
Gryffindor hourglass
090
Slytherin hourglass
000
Ravenclaw hourglass
000
Hufflepuff hourglass
The staff!.

Pages: (5) « First ... 3 4 5  ( Go to first unread post )
Add Reply
New Topic
New Poll

say my name, say my name!
Crystal Amelie Reno
 Posted: May 3 2015, 04:03 AM
Denisa
has 32 posts
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A

Afisa un mic zambet in coltul gurii si se puse deasupra lui Christopher, avand ambele picioare in jurul sau si ii musca incetisor buza inferioara.
-Hmm, cumva te enerveaza? il intreba in gluma.
Avea chef sa il tachineze si ii placea sa il vada nervos. Era ceva special la el care o atragea de fiecare data.
Fara a-l mai lasa sa ii raspunda la intrebare, il saruta, tragandu-l tot mai aproape de ea, lipindu-si corpul de al barbatului. Chiar daca avea sa se ajunga la sex, ei ii convenea, cu toate ca ar fi prima data pentru blondina.

--------------------
PM
^
Christopher Night
 Posted: May 3 2015, 04:12 AM
Queen of hell
has 54 posts
28
pur
-
nu are
Do you know waht your problem is? You can't live with the idea that someone might leave.
neutru
single

Norocul sau ca se gandise sa fie mai normal la cap de aceasta data si acea partida de sex, fusese perfecta . Ramase putin sceptic ca aflase ca e virgina, dar macar nu fusese un magar.
Statea intins cu ea in pat, tinand-o in brate si priind tavanul, sarutandu-i fruntea.

--------------------
user posted image
PM
^
Crystal Amelie Reno
 Posted: May 3 2015, 04:18 AM
Denisa
has 32 posts
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A

Se aseza langa el pe pat si isi puse capul pe pieptul acestuia incercand sa respire normal. Fusese perfect si se simtise foarte bine in acele clipe. Vru sa spuna ceva, insa antebratul stang incepu sa o usture. Se parea ca Liderul Devoratorilor ii chema la o intrunire la sediul lor, insa nu era momentul potrivit pentru Chrystal. Isi musca cu putere buzele, stiind ca era timpul sa plece de acolo.
-Christopher...trebuie sa plec. A intervenit ceva...sopti, mangaindu-i obrazul incet.

--------------------
PM
^
Christopher Night
 Posted: May 3 2015, 04:32 AM
Queen of hell
has 54 posts
28
pur
-
nu are
Do you know waht your problem is? You can't live with the idea that someone might leave.
neutru
single

O privi.
-Cand aveai sa imi spui ca esti devoratoare? Stii, fondul de ten s-a dus si nici chior nu sunt la ultima verificare. spuse dandu-si ochii peste cap. Du-te. continua apoi, ridicandu-se si el de pe pat si imbrcandu-se.

--------------------
user posted image
PM
^
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Topic Options
Pages: (5) « First ... 3 4 5 
Add Reply
New Topic
New Poll

exclusively skinned for echoes of war
cbox