Avatarul este 250x400 . Va rog sa respectati aceasta dimensiune.

Regulile, plot-ul si linkurile spre editarea profilului le veti gasi in bara de sus.

Face claim-ul se va gasi la inregistrare.

Pentru orice schimbare de: face claim, nume, renuntare la personaj se va face in topicul de la Scrisori catre editor.

House points

000
Gryffindor hourglass
090
Slytherin hourglass
000
Ravenclaw hourglass
000
Hufflepuff hourglass
The staff!.

Add Reply
New Topic
New Poll

Love me today, don't leave me tomorrow
Ivanna Willems
 Posted: Apr 14 2015, 06:11 PM
Queen of hell
has 23 posts
17
pur
VII
tigru siberian"Blaze"
I wasn't tryng to kill myself. I was sad.
devoratori
fucked up

Restul zilei, mi-ai petrecut-o la ore gandindu-ma ce bine ma voi simti in acea seara. Spre marea mea mirare, Nick chiar cedase usor la acea prostie cu ganditu gresit si ca ii eram eleva si prostii de genul. Pana la urma nu imi pasa, eram si ultimul an si toate cele.
Dupa ce se dadu stingerea si am avut posibilitatea sa plec din pivnita viperinilor, am traversat holurile pustii pana in turnul de vest. Imi luase cam cinsprezece minute, gasindu-l in acel timp si pe Blaze si m-am oprit in fata usii.
Pe moment am vrut sa bat, da dupa m-am gandit ca oricum ma astepta, asa ca am intrat pur si simplu in camera lui, gasindu-l pe pat la bustul gol. Blaze sarise langa el in pat, anuntandu-mi astfel venirea si inchid usa dupa mine, cocotandu-ma si eu in pat, deasupra lui.
-Hei. Soptesc, sarutandu-l usor.

--------------------
For everything is a reason.
user posted imageuser posted imageuser posted image
PM
^
Nicholas Evans
 Posted: Apr 15 2015, 03:10 PM
Nicoleta
has 21 posts
27
Pure blood
_
_
I'm gonna love you until you hate me
Ordinul Phoenix
Single

Chicotesc și imi înlătui mâinile pe mijlocul ei adâncit sărutul. Toata ziua gândul numai la ea mi-a fost. Sunt constient de faptul ca crea ce fac nu e bine. Dar pur și simplu nu ma pot departa de ea.
O asez pe pat lângă mine ai o trag în bratele mele. Micuțul tigru sta în stânga mea cu boticul pe labe.
-Știi a cam început sa ii placa pe aici.
Ii spun amuzat și ii sărut fruntea. Sper ca știe ca nu am chemat-o aici ca sa facem sex. Oh nu, nu. Vreau doar sa petrec timp cu ea fara sa imi fie frica ca cineva o sa ne vadă.

--------------------
Nu o iubeam pentru felul in care dansa cu ingerii mei ci pentru felul in care sunetul vocii ei imi putea linisti demonii.
PM
^
Ivanna Willems
 Posted: Apr 15 2015, 03:17 PM
Queen of hell
has 23 posts
17
pur
VII
tigru siberian"Blaze"
devoratori
fucked up

Zambesc si imi las capul pe umarul sau.
-Am observat, deaia nici nu ma mai stresez cand dispare. Stiu ca e la tine. spun plimbandu-mi lent degetele pe pieptul sau privind aiurea.
Imi ridic putin barbia, ajungand la fix cu buzele pe gatul sau sarutandu-l lent.
-Si mie incepe sa imi placa aici. spun amuzata, batand bineintels apropo sa vin mai des la el.
Oricum nimeni nu intra fara voia lui si pe mine, nimeni nu ma cauta pentru ca rezolvasem sa stau singura din cauza ca sufar de bipolaritate ceea ce este in avantajul meu se pare in situatia de fata.
Piciorul meu se strecoara printre ale lui, stand mai comod asa.

--------------------
PM
^
Nicholas Evans
 Posted: Apr 16 2015, 02:13 PM
Nicoleta
has 21 posts
27
Pure blood
_
_
Ordinul Phoenix
Single

-Imi place poziția aia și mie. Imi pun mâinile pe spatele ei mangaindo liniștitor. Asa îmi place sa stau cu ea. Sa o știu j siguranță în bratele mele.
Micuța tigrata se uita la noi și mormăi fericita. Sunt fericit ca mâine e weekend și poate o sa doarmă la mine în seara asta.
-Esti ok ivanna ? Cum stai cu blestemul ala?
Ii sărut fruntea și imi împletesc mâinile în parul ei jucându-ma cu el. E asa de moale și de pufos. Și miroase incredibil. Destulnde bine cat sa ma înnebunească și sa ma facă sa vreau sa fac dragoste cu ea toată noaptea.

--------------------
Nu o iubeam pentru felul in care dansa cu ingerii mei ci pentru felul in care sunetul vocii ei imi putea linisti demonii.
PM
^
Ivanna Willems
 Posted: Apr 16 2015, 02:21 PM
Queen of hell
has 23 posts
17
pur
VII
tigru siberian"Blaze"
devoratori
fucked up

Zambesc dulce, jucandu-ma in continuare lenesa cu degetele pe pieptul sau, defapt desfacandu-i incet camasa. Nu era ca si cum eram foarte constienta de faptul ca il dezbrac, dar in aceste momente chiar nu imi pasa.
-Sunt bine, adica nu mai simt nici o durere acum. ii spun dand usor din umeri.
Desfac camasa pe jumatate, lasandu-mi degetele pe pieptul sau si bineinteles imi vine ideea secolului, care pe de alta parte este si geniala.
Ma ridic brusc, punandu-ma din nou pe el si desfacandu-i de tot camasa, dandui-o jos. Il privesc usor perversa in ochi, dar nu vroiam sa facem sex, nu in acel moment cel putin.
Aveam eu alte planuri. Ma aplec, furandu-i un sarut , apoi il sarut pe gat si il musc destul de rau incat sa ii las o urma de toata frumusetea.
Si ma ridic de pe el si din pat mergand spre baie, dezbracandu-ma.
-Intra in cinci minute, cat mai dezbracat posibil. ii spun, desfacandu-mi sutienul inainte sa intru in baie, dar eram cu spatele la el.
Si imi dau jos si bikinii , aruncandu-i un zambet de milioane si intru in baie. Inchid usa in urma mea si soptesc o vraja, facand o atmosfera romantica in baia lui.

LIKE THIS

--------------------
PM
^
Nicholas Evans
 Posted: Apr 25 2015, 05:20 PM
Nicoleta
has 21 posts
27
Pure blood
_
_
Ordinul Phoenix
Single

Incalzit peste masura de actiunile Ivannei, ma ridic lent de pe pat si imi scutur capul, nu am de gand sa fac azi sex cu ea, dar putina prosteala nu mi-ar strica In plus vorbim aici de Ivanna, nu as rata asta pentru nimic in lume.
Asa ca imi deschid nasturiii la blugi si ies din ei cat de repede pot, urmeaza sosteele, raman in boxeri si ma indrept spre baie.
Cand deschid usa raman uimit de decorul pe car ea reusti sa il faca, trebuie sa recunos ca se pricepe la farmcee tipa asta.
O gasesc in cada si zambesc indreptandu-ma spre ea. Ma aplec peste cada si imi duc buzle la urechea ei sarutandu-o si jucand-ma cu lobul ei.
-Ai de gand sa ne jucam un pic in apa, sa ne balacim? Pentru ca imi place ideea printesa.
Intru si eu in apa fierbinte si ma asez in fata ei, nasurile noastre aproape atingandu-se, imi ridic sprancenele si imi strecor mainile pe talia ei apropiind-o mai mult de mine.

--------------------
PM
^
Ivanna Willems
 Posted: Apr 25 2015, 05:24 PM
Queen of hell
has 23 posts
17
pur
VII
tigru siberian"Blaze"
devoratori
fucked up

Stateam in apa fierbinte, lasandu-mi capul pe spate si zambind cand ii simt buzele la urechea mea. Nu pierdea timpul, ceea ce era minunat din punctul meu de vedere, plus ca se pare ca Nick chiar gandea mai mult ca mine, in anumite situatii.
- Hmm, vedem unde va duce asta. soptesc la randul meu.
Cand intr-un final, acesta intrase in apa, tragandu-ma mai aproape de el mi-am dus picioarele pe dupa talia lui atingandu-i fin obrazul cu degetele maini drepte, frecandu-mi nasul de al acestuia.
Parea ca suntem de o gramada de vreme impreuna si ca, totul era perfect cand noi nici macar nu stiam ce vrem si de ce ne aflam in aceeasi cada, cand el ar trebui sa fie cel rational in toate astea. Dar, nu imi pasa. Ma simteam prea bine sa las ca momentul sa fie distrus.

--------------------
PM
^
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Topic Options
Add Reply
New Topic
New Poll

exclusively skinned for echoes of war
cbox